מאמרים
מוזמנים לשתף
Share on FacebookShare on Google+Email this to someonePrint this pageShare on LinkedIn
צרו קשר

שם*

דואר אלקטרוני*

טלפון*

פסקול חיינו

כנערה מתבגרת ועובדת אחת הרכישות הראשונות שעשיתי עם הכסף שלי היה רדיוטייפ דאבל קאסט של סוני, עם AM וFM ועוד מלא כפתורים. המכשיר המדהים הזה סיפק לי שעות של חברות. היה שם תמיד, לעשות לי טוב או לשקוע איתי לתהומות של עצב, לא היתה לו שום ציפיה ממני, שום דרישות. 24/7. צדה שירים ברדיו (תוך כדי קללות לשדרן שישתוק) מכינה קסטות ובקיצור-זה היה פריט חובה מבחינתי כדי לשרוד ולעבור את ימי גיל ההתבגרות המזעזעים שלי.
בגיל 13 בערך על הקיר היה שלט ממוסגר "כאן שומעים מוסיקה מזרחית" וזוהר ארגוב התנגן והוא פינה מקום ל AIR SUPPLY שפינו מקום ל U2.
בחיים, כמו אנשים, יש שירים שבאים וחולפים עושים נעים לרגע וממשיכים הלאה, אבל יש שירים שממשיכים אתנו תקופות שלמות של חיים.
זה לא סתם. השירים הספציפיים האלו הם ידע. ידע עלינו. על השאיפות שלנו לעתיד, חלומות, על כאבים. הם כמו דלת סתרים לנפש. מרמזים על איזשהו מקום פנימי שמבקש התייחסות.
אז איזה שיר אתם אוהבים? איזה שיר מלווה אתכם כבר שנים? שיר שאם הוא מושמע ברדיו אתם מגבירים הכי חזק שאפשר? איזה שיר מרגש אתכם? משמח או מרטיט את הלב?
אם תקשיבו למילים…על מה הוא מדבר? על אכזבה, אהבה, הגשמה או על חופש?
מה אפשר לדעת על אדם מתוך פסקול חייו? התשובה היא המון.
מוקדש לכל האנשים והשירים שבאים אלי לקליניקה.
שרון מאיר
054-7407800

ומקדישה לעצמי שיר שמלווה אותי כבר לפחות 15 שנים, שכל פעם שמשמיעים אותו, זה מרגיש לי שאלוהים קורץ לי ומחייך. (אז אם סיקרנתי פותחת לכם צוהר לנשמתי בלינק)
https://www.youtube.com/watch?v=iB-ao_cLGJM

15194562_1320475608024205_6907877835574525746_o
*בתמונה, שריד מהאוסף, 2 קלטות שהוכנו עבורי אי שם בשנות ה 80 ע"י בן דודי, יעקב לוי ז"ל.

תגובות

תגובות